Komunikaty‎ > ‎

Harmonogram dyżurów w 2016 r.

opublikowane: 25 kwi 2016, 10:47 przez Nieznany użytkownik
23-04-2016 Próbny  06.30-07.00       Pawlak Paweł Nowak Andrzej Tarasek Grzesiek
                                               Pawlak Natalia Maciaszek Marcin Stanek Marcin
29-04-2016 Trzebinia 16.30-18.30        Pawlak Paweł Lach Jan Tarasek Grzesiek
                                               Pawlak Natalia Gryzło Jerzy Walicki Jan
02-05-2016 Strzelce Op. 16.00-18.00  Kowalski Jerzy Ćwiklik Jan Truty Jakub
                                                 Domański Henryk Durlak Zenon Jaszczur Wiesław
07-05-2016 Opole 16-30.18.30        Gryboś Bogusław Kotowicz Bogusław Gucwa Grzegorz
                                                  Lichoń Krzysztof Wójtowicz Andrzej Gucwa Zbigniew
14-05-2016 Wrocław I 16.00-18.00        Nalepa Stanisław Mastalerz Andrzej Nalepka Jerzy
                                                      Michalik Tomasz Mastalerz Mirosław Nalepka Weronika
21-05-2016 Rzepin I 06.30-08.30                     Pawlak Paweł Lach Jan Nalepa Stanisław
                                                           Pawlak Natalia Gryzło Jerzy Walicki Jan
28-05-2016 Rzepin II 07.10-09.00              Kowalski Jerzy Ćwiklik Jan Stanek Marcin
                                                      Domański Henryk Durlak Zenon Jaszczur Wiesław
04-06-2016 Wrocław II 17.00-18.30               Gryboś Bogusław Kotowicz Bogusław Gucwa Grzegorz
                                                              Lichoń Krzysztof Wójtowicz Andrzej Gucwa Zbigniew
11-06-2016 Rzepin III 06.30-08.00                    Nowak Andrzej Truty Jakub Nalepa Stanisław
                                                           Michalik Tomasz Stanek Marcin Maciaszek Marcin
18-06-2016 Rzepin IV 08.00-09.30                   Kotowicz Bogusław Tarasek Grzesiek Truty Jakub
                                                          Wójtowicz Andrzej Maciaszek Marcin Walicki Jan
25-06-2016 Wrocław III 16.30-18.00            Nalepka Jerzy Gryzło Jerzy Mastalerz Andrzej
                                                            Nalepka Weronika Lach Jan Mastalerz Mirosław
30-06-2016 Wolfsburg I                                    Koszowanie w sekcji Grybów
            
09-07-2016 Wrocław IV 16.00-17.30                   Kowalski Jerzy Ćwiklik Jan Michalik Tomasz 
                                                             Domański Henryk Durlak Zenon Jaszczur Wiesław
14-07-2016 Wolfsburg II                               Pawlak Paweł Nowak Andrzej Nalepka Jerzy
                                                               Pawlak Natalia Maciaszek Marcin Nalepka Weronika
23-07-2016 Wrocław V 15.30-17.00                   Gryboś Bogusław Mastalerz Andrzej Gucwa Grzegorz
                                                                 Lichoń Krzysztof Mastalerz Mirosław Gucwa Zbigniew
28-07-2016 Arnhem                                            Koszowanie w sekcji Krużlowa
Osoby pełniące dyżur powinny:
 - przygotować klatki przed załadunkiem gołębi
 - rozładować klatki po powrocie samochodu

Comments